Yayındayız Müdürler! – Vira Bismillah…

yayındayız,on airYazmak güzeldir.Bilginizi birçok kişiyle paylaşmanın en güzel yolu…Tabi bunun yanında okumak da olmalı ki elmanın diğer yarısı tamamlansın.Kendimce bazı denemelerim oldu.Roman,şiir,makale,deneme… Çocuk yaşta başladım birkaçına. Ancak çoğunda devamını getiremedim ya da araya zaman girdi devamındaysa o havayı tekrar yakalayamadım.

Bende ve birçok kişide olan şöyle bir olgu var.  Özellikle uzun soluklu bir çalışma içine giriliyorsa o çalışma için de uzun zamanlar ayırmak gerek.
Biraz ilham meselesi biraz disiplin.. Bunları yakalayamadıktan sonra yazınımız ya bir daha tamamlanamayacak şekilde yarım kalıyor ya da istediğimiz performansı yakalayamıyoruz.

Şu sıralar yazma isteğini çok duyuyorum. Hem hobi olarak, hem yazın alanında kendimizi geliştirmek hem de ilgili konularda fikir,düşünce ve önerilerimi sizlerle paylaşmak için disiplinli bir şekilde yazmaya karar verdim.

Amatör olarak başladığım bu yolda umuyorum ki leveller atlayıp üst levellere ulaşmayı ve sizi de çeşitli konular hakkında bilgi sahibi yapmayı,fikir alışverişinde bulunmayı amaçlıyorum.
De haydi o zaman…

Ekrem TEKELİ

Bu yazı; Genel kategorilerinde yazıldı.

One comment

Bir cevap yazın