Twitter Arşivini Bilgisayara İndir

twitter arşiv indir,twit,tweet,arşiv,indir,yedek,bilgisayara indirBu zamana kadar attığınız tweetlerinizi bilgisayarınızda saklamak isterseniz bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Hali hazırda henüz bir tweeter kullanıcısı değilseniz ancak meyiliniz varsa da okumaya devam edebilirsiniz. Yok benim ne işim olur Tweeter’la diyorsanız sizi Facebook’la ilgili olan yazımıza alalım.

Yaklaşık 1 yıl öncesinde Türkçe desteği de eklenmiş olan tweet arşivinizi indirme işleviyle, bilgisayarınızda offline konumdayken o ana kadar attığınız tweetleri inceleyebilir ve aylara göre istatistiklerinizi de görebilirsiniz.

Gelelim nasıl indireceğinize…
1)Twitter’a giriş yaptıysanız, sağ üstte bulunan ayarlar ve yardım ikonuna tıklayıp açılan menüden ayarlar sayfasına giriyoruz.
2)Ayarlar sayfasının en altında Arşivini İste butonuna tıklıyoruz.
3)Twitter kullanımızın yoğunluğuna göre bir süre sonra kayıtlı e-mail adresinize Twitter indirmen hazır şeklinde bir mail alacaksınız.
4)Gerek mailde gelen bağlantıdan gerekse Twitter ayarlar sayfasından Twitter indirmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter indirme işlevi her dilde kullanıma sunulmadığından, belirlenen dillerin dışında bir dilde kullanıyorsanız Twitter’ı, arşivinizi indirmek için bağlantı bulamayabilirsiniz. Bu durumda Twitter dil ayarınızı Türkçe olarak ayarlarsanız arşivinizi indirmek için gerekli bağlantıya ulaşabilirsiniz.

Twitter ENGELLENEMEZ 🙂
Facebook arşivini indrmek için tıkla!

Bu yazı; İnternet kategorilerinde yazıldı.

One comment

Bir cevap yazın