Facebook Hesabınızın Yedeğini Alın

Facebook yedeğinizi almayı, offline konumdayken face,facebook,arşiv,indirme,yedek,alma,bilgisayarabilgilerinize erişmeyi,incelemeyi düşünüyorsanız yazımızın devamını incelemenizde fayda var. Birkaç yılı aşkın süredir bu hizmeti sunan Facebook, verilerinizi bilgisayarınıza indirme imkanı sunmakta hatta hesabınıza giriş yaparak göremediğiniz bilgileri de ulaşmanızı sağlamaktadır.

Buna Zaman Tüneli bilgileriniz, paylaştığınız gönderiler, mesajlarınız, fotoğraflarınız ve daha fazlası dahil hesabınızda ve hareketler dökümünüzde görebileceğiniz pek çok bilgi dahildir. Ayrıca, tıkladığınız reklamlar, Facebook’a giriş yaptığınızda veya Facebook’tan çıkış yaptığınızda kaydedilen IP adresleri ve daha fazlası gibi sadece hesabınıza giriş yaparak göremediğiniz diğer bilgiler de dahildir. Bilgilerinizi indirmek için Ayarlarınıza gidip Facebook verilerinin kopyasını indir bağlantısına tıklayın.

Verileriniz indirilmeye hazır olduğunda, Facebook hesabınızda kayıtlı e-posta adresinize indirme işlemini yapacağınız sayfanın bağlantısını içeren bir e-posta gönderilir. Güvenlik nedenleriyle, bağlantının kullanım süresi birkaç gün içinde dolar. Bağlantının süresi dolduktan sonra indirme işlemini yeniden başlatmanız gerekir. Verilerinizi içeren dosyayı indirebilmeniz için önce şifrenizi girmeniz gerekir. Ortak kullanıma açık veya düzenli olarak kullanmadığınız bir bilgisayar kullanıyorsanız, ayrıca arkadaşlarınızın fotoğraflarıyla ilişkili bir güvenlik sınamasını veya cep telefonunuzdan SMS ile yapılacak bir güvenlik sınamasını çözmeniz de gerekebilir.

Uyarı: Bu dosya gizli bilgiler içerebilir. Bu dosyayı güvende tutmalı ve saklarken, gönderirken veya başka bir hizmete yüklerken önlem almalısınız.
Twitter arşivinin indirmek için tıkla!

Bu yazı; İnternet kategorilerinde yazıldı.

One comment

Bir cevap yazın