Ekrem TEKELİ Kimdir?

38377_419339087765_2712298_nEKREM TEKELİ, ailenin tek çocuğudur.Erzincan/Kemaliyeli(Eğin)’dir.
Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirmiştir.Üniversite 1.sınıfı bitirdikten sonra 3 aylığına ABD’ye gitmiş, Work&Travel programına katılmış, Six Flags eğlence parkında ride operator olarak çalışmıştır.Yine üniversite 3.sınıf 2.döneminde ERASMUS programı aracılığıyla eğitimini yarım dönemliğine Polonya’da sürdürmüştür.Bu süreçte birçok Avrupa ülkesini gezmiş, önemli tarihi ve kültürel yerleri gezip görmekten geri kalmamıştır.Üniversite hayatına ilişkin olarak seminer,sempozyum gibi etkinliklere katılmış,üniversite sonrası da bu gibi etkinliklerden geri kalmamayı sürdürmektedir.

Teknolojiye, siyasete ve okumaya meraklıdır. Bilardo ve masa tenisi oynamayı sever. Boş zamanlarında ilgi duyduğu kitapları okumak; kültürel ve tarihi yerleri gezmeyi, doğayla iç içe olmayı sever; bilgisayar yazılımları ile web, yazılım, grafik, video tarzı dosyalar üzerine çalışmak başlıca hobilerindendir.
Sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır ve çArşı emekçilerindendir.
Şu an devlet memurluğu sınavına hazırlanmakta olan Ekrem, geleceği ve kariyeri açısından ülkesi için hayırlı bir evlat olmayı ve işini elinden gelenin en iyi şekilde yapmayı hedef edinmiş bulunmakta.

Bu yazı; Genel kategorilerinde yazıldı.